Hepsiburada’da Mağaza Nasıl Açılır?

Hepsiburada’da Mağaza Açmak İçin İstenilen Belgeler

Sözleşme :  14 sayfalık sözleşmeniz PDF olarak tek nüsha ya da ZIP dosyası halinde her sayfası kaşeli ve ıslak imzalı olarak sisteme yüklenmelidir.

Ek3 Pazaryeri Formu : Sarı alanlar doldurulmuş ,komisyon oranları yazılı olarak kaşeli ve ıslak imzalı olarak yüklenmelidir.

Vergi Levhası : İçinde bulunulan vergi yılı veya en eski bir önceki yıla ait olarak yüklenmelidir.

İmza Sirküleri : Geçerlilik süresi dolmamış olmalıdır. (Şahıs firmaları ve Adi Ortaklıklar İmza beyannamesi ile başvurabilir)

Banka Bilgileri: Banka adı,Hesap adı,Hesap no,Şube adı,Şube no, Iban no eksiksiz doldurulmalı ve kaşeli,ıslak imzalı olarak yüklenmelidir.

Faaliyet Belgesi : Son 6 aya ait olmalıdır

Ticari Sicil Gazetesi: Ticaret Sicil Gazetesinde bulunan unvan ve adres bilgisi; firma kaşesi- Vergi Levhası ve Faaliyet Belgesi ile uyumlu olmalıdır.

Şahıs şirketlerinde firmanın ticaret odası kaydı var ise Ticaret Sicil Gazetesi ve Faaliyet Belgesi evraklarının yüklenmesi gerekmektedir.

Firmanın ticaret odası kaydı yok ise; bu iki belgenin yüklenmesine gerek yoktur.
Adi Ortaklık firmalarında ortaklığı belirten Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası talep edilmektedir.
Ek olarak ortakların da ayrı ayrı Vergi Levhası ve İmza Beyannameleri yüklenmelidir.
Tüm belgelerde kaşe ve tüm ortakların ıslak imzasının bulunması gerekmektedir.

 

Tüm evraklarınızı ilettikten sonra sizinle işbirliğine başlama kararı alınması durumunda, bir mağaza açıp Hepsiburada kataloğundaki ürünleri satabilirsiniz. Eğer başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurursanız, ürünleriniz ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek ve size ya satın alma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin reddedildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir.

Hemen Mağazanızı Açmaya Başlayın

En Çok OkunanlarEtic Demo Talebi

Etic Demo Talebi
Firma Ünvanınız
:
Adınız Soyadınız
:
Telefon
:
E-Mail
:
Paket
:
Mesaj
: