Sol menü > üyeler kısmından kayıtlı üye listesine ulaşılır. Listedeki kayıtlardan birine tıkladığınızda üye içeriğini görebilirsiniz. Bu sayfadan üye bilgilerinde güncelleme yapılabilir. Sağ üst köşeden üye kaydını kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak sil butonunun yanındaki yeşil alanda üyenin aktif olma durumu belirlenir. Üyenin mağazanızdan sipariş verebilmesi için aktif durumuna getirmeniz gerekir.

Üyenin genel bilgileri (ad, soyad, eposta gibi) , adres bilgileri, sepetindeki ürün durumu ve siparişler durumunu alanlara tıklayarak görebilirsiniz. Adresler alanında üyenin kendi oluşturmuş olduğu adres bilgileri listesi mevcuttur. İşlem kısmındaki düzenle butonuna tıklayarak açılan pencerede adres bilgilerini düzenlenebilir.

Sepet alanına tıkladığınızda üyenizin sepetine attığı ama siparişi onaylamadığı ürünler listesine ulaşırsınız. Bu listedeki kayıtları işlem alanındaki sil butonundan silebilirsiniz. Silme işlemi yaptığınızda ürün üyenizin sepetinden çıkartılacaktır.

Siparişler alanında üyenin yapmış olduğu siparişler listesini görebilirsiniz. Tarih, ödeme tip ve sipariş durumuna göre filtreleme yapılabilir. Listedeki siparişin üstüne tıkladığınızda sipariş içeriğini görüntülersiniz.