Ürünleriniz ile ilgili bütün işlemleri menü > ürünler kısmında yapabilirsiniz. Yeni ürün eklemek için ürünler > yeni ürün ekle sayfasında ürün bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurarak yeni kayıt oluşturabilirsiniz. Bu sayfada alanları sırayla doldurmanız gerekir. Örneğin ürün bilgilerini girmeden fiyatlar kısmına geçemezsiniz.

Ürün bilgilerinde gösterim seçeneği ürünün sanal mağazanızda görünmesi için aktif durumunu seçmelisiniz . Pasif seçeneğini seçtiğinizde ürün mağazanızda görünmeyecektir. Minimum ve maksimum sipariş adedi alanları üyenin en az ve en fazla ne kadar sipariş verebileceği miktarı yazmalısınız. En alttaki seçenekler kısmında ürünün hangi alanda görünmesini istediğiniz alanı seçmelisiniz. Örneğin fırsat ürünlerini seçerseniz ürün fırsat ürünleri kısmında listelenecektir.

Formu eksiksiz doldurduğunuzda bir sonraki alana geçmek için sol alt köşedeki ilerle butonuna tıklayınız.

Fiyatlar alanında ürün fiyatını dil seçeneğine göre belirlemelisiniz. Fiyat indirimi var ise indirim oranı yüzdelik olarak yazılmalıdır.

Ürün detaylar alanında ürün özelliğine sahip alanları seçmeniz gerekir. Metin kısmında mağazanıza ziyaret eden kullanıcıların ürün detayında göreceği içeriği yazmalısınız.

Resimler alanına geldiğinizde ürüne ait resimleri dosya seç butonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz. Resmi sunucudan ya da bilgisayardan yükleme yapılabilir. Resim alanının sonundaki buton ile sunucu ya da bilgisayar seçeneği belirlenir. Bilgisayardan resim yükleme seçeneğinde bilgisayarınıza kayıtlı bir resmi yükleyebilirsiniz. Diğer durumda resim yolunu belirten urlyi yazmanız gerekir.

Son alan olan SEO kısmında ürünün arama motorlarında öncelikli görünmesi için düzenlemeniz gerekir. Burada da dil seçeneklerine göre alanları doldurmalısınız. Anahtar kelime ve etiket alanlarını virgül ile ayırarak yazmalısınız. Meta açıklama kısmı en fazla 160 karakter olmalıdır. Alanların solundaki soru işareti resmin üstüne geldiğinizde nasıl doldurmanız gerektiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kaydet butonuna tıkladığınızda yeni ürün başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır.