Sol menü > bilgilendirme > e-posta kısmında müşterilerinize toplu ve özel mail atma işlemini bu alandan ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda e-posta şablonlarını da güncelleyebilirsiniz.

Üyelerinize sanal mağazanız hakkında mail yolu ile bilgilendirmek istediğiniz durumlarda e-posta gönder sayfasından toplu ve özel mailler atabilirsiniz.  E-posta gönder başlıklı alandaki alıcı üyeleri, e-posta konusu ve içerik alanını doldurmalısınız. Mesaj içerik kısmı için sayfanın üst kısmında bulunan veri kütüphanesi kısmındaki örnek formatları kullanmanız gerekir. Alanları eksiksiz doldurup sağ alt köşedeki gönder butonuna tıkladığınızda mailleriniz başarılı bir şekilde göndermiş olursunuz.

Üyelerinize sipariş yaptığı durumlarda ya da yeni üye oluşturulduğunda otomatik giden maillerin içerik listesini e-posta şablonlarından görebilirsiniz. Şablonların içeriğini satır sonundaki düzenle kısmına tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Mesaj içeriğini veri kütüphanesinde bulunan örnek formattakiler gibi kullanmanız gerekmektedir.