Kapat

2003 yılının başlarında Google Türkiye ile birlikte 56K modemle internete bağlanıp telefon hattını meşgul etmek zorunda kalarak faaliyet hayatına başladık. 128K Adsl 2004 yılında ülkemize geldiğinde bizim için çocukluğumuzdaki bayramlar gibi bir sevinç yaratmıştı.

O aralar web teknolojileri kendini bir sektör olarak kabul ettirmeye çalışırken bizlerde kendimizi ispatlamaya, geliştirmeye yoğun bir mesai harcadık, bir çok başarılı projenin ve işletmenin içersinde yer almanın hazzını yaşadık takvimler 2013 yılını gösterdiğinde NT Bilgi Teknolojileri A.Ş. adı altında bir iş hanında mali müşavirlik bürolarının yanında, 40 m² 'lik bir odada tasarım ve yazılımlarımızı geliştirmek zorunda kaldık. Çift çekirdek işlemciler pahalı olduğu için tek çekirdek işlemcilerle çalışmak zorunda kaldık.

Yıllar geçtikçe işleri ilerletip ilk olarak Denizli Ar-Ge Ofisimizi, sonra Beyoğlu/İSTANBUL ve son olarak bugün Çankaya/ANKARA’ da ki ofislerimizde 16 - 20 kişilik bir ekiple çalışıyoruz.

NT 2014 yılından eticaret sitesi yazılım sağlayıcısı olarak sektörde varlığını en etkin noktalara taşıma gayesiyle "Etic - E-Ticaret Yazılımları" projesini geliştirdi. Gelişmiş internet teknolojileri ve uygun fiyatlı e-ticaret paketleri ile sanal mağaza açmak isteyen işletmelerin en etkin partnerleri konumundayız. Uzman kadrosu ve devamlı güncellenen eticaret yazılımı ile eticaret sitesi açmak Etic ile çok kolay.

Markanıza özel eticaret tasarımı, tedarik entegrasyon, pazaryeri entegrasyon ve ödeme sistemi entegrasyon gibi hizmetleri ile Etic sektörün öncülerinden olmayı kendisine misyon edinmiştir. Etic eticaret yazılımı tüm bankaların sanal pos altyapılarına da tam uyumluluk sağlamaktadır. Kolay kullanım ve yönetim özelliklerine sahip, SEO uyumlu ve anahtar teslim Etic eticaret yazılımı ile siz de e-ticaret dünyasına adım atıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Sizin İçin Ne Yapabiliriz?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçtikten sonra formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!
Teknoloji İçin, Son 1 Adım.
Tamamıyla hikayesel tasarım yaklaşımımızla ve BiysTM adını verdiğimiz patentli teknolojimiz ile siteniz hiç olmadığı kadar göz kamaştırıcı.

Proje Başlat

2. Adıma Devam Et Formu Gönder